Europoltech 2015 – 15-17 kwietnia 2015r.

W dniach 15-17 kwietnia 2015 roku Etronika uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa – EUROPOLTECH 2015.

Nasza ekspozycja targowa zawierała ofertę wyposażenia optoelektronicznego, którymi mogły być zainteresowane służby policyjne oraz formacje bezpieczeństwa i systemów ochrony. Zainteresowanie wzbudzały celowniki termowizyjne z rodziny UCT, minikamera termowizyjna KTL-30 “SZCZYGIEŁ” oraz kamera termowizyjna wysokiej rozdzielczości KTX 1024×768. Nowością prezentowaną na targach była lornetka termowizyjna LTD „TUKAN”, która przeznaczona jest do obserwacji zarówno w dzień jak i w nocy, także w warunkach ograniczonej widoczności spowodowanej mgłą lub zadymieniem. Urządzenie doskonale wpisuje się w działania policji, straży granicznej oraz innych służb związanych z poszukiwaniem osób i monitorowaniem terenu.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/etronika/domains/etronika.pl/public_html/wp-content/plugins/post-timeline/includes/frontend/app.php on line 584