Europoltech 2017 – 26-28 kwietnia 2017r.

W dniach 26-28 kwietnia 2017r. Etronika Sp. z o.o. uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy szereg optoelektronicznych rozwiązań wspierających działania służb mundurowych. Poza dobrze znaną rodziną celowników termowizyjnych UCT-1 uczestnicy targów mogli zapoznać się z systemem obserwacyjnym KOT-1, na który składa się głowica optoelektroniczna wyposażona w kamerę dzienną i termowizyjną, monitor oraz pulpit operatora; chłodzoną kamerą termowizyjną wyposażoną w układ optyczny z 8-krotnym zoomem, lornetką termowizyjną LTD “Tukan”, która jest szczególnie polecana do zastosowań obserwacyjnych; a także kamerą termowizyjną wysokiej rozdzielczości KTX i kompaktowymi modułami termowizyjnymi, które można łatwo zintegrować ze sprzętem Klienta, np. dronami albo robotami zwiadowczymi.

Szeroka oferta autorskich i nieraz innowacyjnych rozwiązań termowizyjnych, zwłaszcza w zakresie kompaktowych modułów termowizyjnych do dronów, nie uszła uwadze zagranicznych obserwatorów i spotkała się z ich pozytywną reakcją – więcej w sekcji Napisali o nas.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/etronika/domains/etronika.pl/public_html/wp-content/plugins/post-timeline/includes/frontend/app.php on line 584