MSPO 2017 – 5-8 września 2017 r.

W dniach od 5 do 8 września, podczas jubileuszowej 25 edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, firma ETRONIKA zaprezentowała swoją szeroką ofertę urządzeń optoelektronicznych. Warto zaznaczyć, że dla nas także były to wyjątkowe targi, ponieważ spółka w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia. Z tej okazji zdecydowaliśmy się na całkowicie nowy wystrój stoiska.

Po raz kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO okazał się doskonałym miejscem do prezentacji najnowocześniejszych technologii i produktów w zakresie uzbrojenia i techniki wojskowej.

Poza dobrze znaną rodziną celowników termowizyjnych UCT-1 prezentowaliśmy systemem obserwacyjny KOT-1, na który składa się głowica optoelektroniczna wyposażona w kamerę dzienną i termowizyjną, monitor oraz pulpit operatora; chłodzoną kamerą termowizyjną wyposażoną w układ z 8-krotnym zoomem optycznym; lornetkę termowizyjną LTD-1 Tukan, która jest szczególnie polecana do zastosowań obserwacyjnych; a także kamerę termowizyjną wysokiej rozdzielczości KTX. Jak co roku wśród naszych Gości szczególnym zainteresowaniem cieszyły się kompaktowe moduły termowizyjne KTL, które można łatwo zintegrować np. z dronami albo robotami zwiadowczymi. Na stoisku można było zobaczyć również celownik moździerzowy MPM44/04,  celownik GR-D będący składnikiem systemu celowniczego Przenośnych Przeciwlotniczych Zestawów Rakietowych (PPZR) Piorun oraz głowicę optoelektroniczną ZIG-T-2 – wykorzystywaną w Samobieżnym Moździerzu SMK-120 Rak – z zastosowaną matrycą termowizyjną wysokiej rozdzielczości 1024×768 pikseli.

Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność na naszym stoisku i zapraszamy do współpracy, a także do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia oraz wirtualnym zwiedzeniem stoiska.


Artur Laskowski