MSPO 2019 — 3–6 września 2019 r.

W dniach od 3 do 6 września 2019 roku w Kielcach miał miejsce XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO 2019. Jak co roku, na naszym stoisku można było zobaczyć szeroką gamę produktów, w tym także kilka nowości.

Pokazaliśmy m.in. cieszącą się uznaniem zagranicznych nabywców rodzinę celowników termowizyjnych UCT-1, klasyczny celownik moździerzowy MPM44/04, miniaturowe moduły i kamery termowizyjne KTL i KTX, kamerę dzienno-termalną ze strumieniowaniem wideo po Ethernecie: KTD-60 Kumak. Były również kompaktowe monokulary termowizyjne TEYE-2, mające swoją premierę na majowych targach EUROPOLTECH 2019. Nie zabrakło również głowic i system optoelektronicznych: głowicy obserwacyjnej KOT-1 z monitorem i manipulatorem oraz dalekozasięgowej głowicy obserwacyjnej GOSK, wyposażonej w chłodzoną kamerę termowizyjną z ośmiokrotnym zmiennoogniskowym obiektywem, kamerę dzienną wysokiej rozdzielczości i dalmierz laserowy, zdolny do pomiaru odległości do 40 kilometrów.

Swoją premierę miała lornetka termowizyjna LTD-2, pozwalająca na wygodną obserwację oraz robienie zdjęć i przesyłanie ich poprzez WiFi, oraz system celownika dzienno-termalnego KDT-N1, przeznaczonego do zdalnie sterowanych modułów uzbrojenia, montowanych na lekkich pojazdach opancerzonych.

Zachęcamy także do pobrania naszego nowego folderu, który przybliży Państwu naszą ofertę:

 Folder


Etronika Webedytor